Kosmetická značka La Roche-Posay přichází zachránit naše podrážděné oči. Zkuste nový Toleriane Ultra Oční a ulevte jim!

Problematické citlivé oči a jejich okolí jsou starostí ovlivňující mnoho lidí. Když se k suché a citlivé pleti přidá i pálení a suchá kůže kolem očí, nebývá to nic příjemného. Pokud i vás trápí přecitlivělá oblast očí a další související problémy, může to mít řadu příčin. Nejčastěji jsou tyto obtíže projevem běžného podráždění, způsobeným například vlivem přílišného chladu, celodenního sledování televize, příliš dlouhé práce na počítači, ale může za ně třeba i znečištěné životní prostředí.

Co když je to horší?

Kromě příležitostného podráždění mohou být příčiny citlivých a bolavých očí skryty i jinde. Zarudnutí a napuchnutí očí mohou způsobovat alergie očí. Podle statistik jí trpí každý druhý alergik. Za pálením očí často bývá nesprávné nošení kontaktních čoček. Důvody však mohou být i vážnější. Jedná se například o otoky očí jakožto projevu nežádoucích účinků některých léků. Mezi léky, jejichž užívání mívá za následek problémy s očima, patří zejména antihistaminika. Vyrážka kolem očí může být příznakem dokonce i nějakého kožního onemocnění.

Kosmetická značka La Roche-Posay přichází zachránit naše podrážděné oči. Zkuste nový Toleriane Ultra Oční a ulevte jim!

Kosmetická značka La Roche-Posay přichází zachránit naše podrážděné oči. Zkuste nový Toleriane Ultra Oční a ulevte jim!

Toleriane Ultra Oční jako první pomoc

Ať už jsou příčiny vašich problémů jakékoliv, jako první pomoc na takto přecitlivělé oči jistě oceníte Toleriane Ultra Oční. Dermatologové pod francouzskou značkou La Roche-Posay vyvinuli produkt přesně na míru pro ultra citlivé oční okolí. Přípravek je propracován do posledního detailu a jeho složení je kombinací ultra zklidňujících aktivních látek. Formula je vyvinuta pro optimální toleranci a textura je přizpůsobena tak, aby se při aplikaci zabránilo tření, které je příčinou opakujících se zánětů očí.

Co Toleriane obsahuje?

V tomto mimořádně šetrném přípravku se ukrývá účinná látka jménem Neurosensine, která působí na příznaky podráždění. Spolu se zklidňující termální vodou z La Roche-Posay tvoří doslova balzám pro vaše oči!

02a-toleriane-ultra-ocni

KOMBINACE ULTRA ZKLIDŇUJÍCÍCH LÁTEK

02b-toleriane-ultra-ocni

FORMULE A BALENÍ PRO OPTIMÁLNÍ TOLERANCI

02c-toleriane-ultra-ocni

TEXTURA A APLIKACE ZAMEZUJÍCÍ TŘENÍ

Komu je Toleriane určen?

Toleriane Ultra Oční je určen všem, které trápí citlivé oční okolí. Jedná se o intenzivní zklidňující péči vhodnou i pro velmi senzitivní pleť a působící proti diskomfortu. Po použití vás čeká okamžitá úleva – pleť bude vzápětí zklidněna a hydratována. Účinky jsou navíc dlouhotrvající – podráždění a pálení mizí. S každodenním používáním jsou příznaky přecitlivělosti postupně redukovány.

Toleriane Ultra Oční – doporučená stehna: 479 Kč

Toleriane Ultra Oční – doporučená stehna: 479 Kč

I pro alergiky

Výrobek byl testován na pleti náchylné k alergiím. Toleriane Ultra Oční neobsahuje parabeny, barviva ani alkohol. Přípravek je nekomedogenní (neucpává póry) a stoprocentně tolerantní, takže se při jeho používání nemusíte bát žádné alergické reakce. Plusem je také vzduchotěsné a bezezbytkové balení – bez oxidace a kontaminace!

Doporučená cena

Doporučená cena Toleriane Ultra Oční: 479 Kč

Zdroj obrázků: La Roche-Posay