Trápí vás suché rty a suché ruce? Neřešte to univerzální kosmetikou, ale použijte přípravky Biotherm Homme určené speciálně pro muže!

Popraskané a suché rty nebo suché ruce jsou často prvním impulzem, abychom rozšířili také svůj pánský kosmetický arzenál. Už si nevystačíme se zubní pastou a pěnou na holení. Potřebujeme něco, co dokáže náš problém suchosti rychle vyřešit. Novinkou pro nás muže jsou dva produkty z pánské řady kosmetiky Biotherm Homme. Oba produkty staví na kosmetickém zázraku – bambuckém másle. To ale samozřejmě není jedinou účinnou, zvláčňující a potíže ze suchosti odstraňující složkou. Revoluční je ve složení také termální plankton. Pánská kosmetika 2015 je tak obohacena o velice unikátní ingredienci.

Popraskané a suché rty nebo suché ruce jsou často prvním impulzem, abychom rozšířili také svůj pánský kosmetický arzenál. Teď můžete zkusit novinky z řady pánské kosmetiky Biotherm Homme.

Popraskané a suché rty nebo suché ruce jsou často prvním impulzem, abychom rozšířili také svůj pánský kosmetický arzenál. Teď můžete zkusit novinky z řady pánské kosmetiky Biotherm Homme.

Popraskané a suché rty – první pomoc pro muže

Kosmetika pro muže – produkt Ultimate Lip Balm hydratační&zklidňující balzám z pánské řady Biotherm Homme slibuje okamžité zklidnění pro popraskané a suché rty. Přesně to potřebujeme. Praskliny bolí, máme tendence si je okusovat nebo olizovat. Ani jedno jim neprozpívá. Balzám na rty od Biotherm Homme pokožku rtů rychle hydratuje a nepřímené pocity okamžitě zklidní.

Pánská kosmetika Ultimate Lip Balm Biotherm Homme slibuje okamžité zklidnění pro popraskané a suché rty.

Pánská kosmetika Ultimate Lip Balm Biotherm Homme slibuje okamžité zklidnění pro popraskané a suché rty.

Aktivní složky Ultimate Lip Balm Biotherm Homme

KOMFORT

Mateří kašička, Minerální vosky

VÝŽIVA

Bambucké máslo

ZKLIDNĚNÍ

Regenerace a ochrana pokožky – Termální plankton

SVĚŽEST

Extrakt z lístků máty

Už žádné suché ruce, pánové!

Přesušené ruce nejsou nic příjemného. Doprovází je nejen nepříjemné pocity, ale také nezvratné stárnutí pokožky rukou. Proti suchosti rukou je teď k dispozici novinka speciálně pro muže – Ultimate Hand Balm ochraňující&hydratační balzám na ruce proti suchosti. Opět je z pánské řady Biotherm Homme. Balzám na ruce okamžitě po použití dodá rukám příjemný pocit komfortu a zjemní kůži. Vyhýbáte se krémům na ruce protože se špatně vstřebávají a některé dokonce lepí? Ultimate Hand Balm Biotherm Homme funguje naopak – vstřebává se rychle a nelepí. Řešení pro suché ruce tak nedoprovází negativní vlastnosti běžných krémů.

Pánská kosmetika Ultimate Hand Balm Biotherm Homme zbaví ruce pocitu suchosti. Rychle se vstřebává a nelepí!

Pánská kosmetika Ultimate Hand Balm Biotherm Homme zbaví ruce pocitu suchosti. Rychle se vstřebává a nelepí!

Aktivní složky Ultimate Hand Balm Biotherm Homme

HYDRATACE

Bambucké máslo, Olej z pecek meruňky

ANTIOXIDANT

Olej z pupenů černého rybízu, Hadinec jitrocelový

ZKLIDNĚNÍ

Regenerace a ochrana pokožky – Termální plankton

Doporučená cena Biotherm Homme

Biotherm Homme Ultimate Lip Balm: 50 ml za 330 Kč / 12 €

Biotherm Homme Ultima Hand Balm: 50 ml za 270 Kč / 10 €

Datum uvedení: únor 2015

Zdroj obrázků: pánská kosmetika Biotherm