Polo Red Intense je nová pánská vůně od značky Ralph Lauren. Inspiraci hledá ve světě závodění! Potěší milovníky aut i sportu.

Značka Ralph Lauren Fragrances uvádí novou pánskou vůni Polo Red Intense. Je to smělá vůně, která se opírá o úspěšné složení Polo Red a je navržena tak, aby přeřadila smysly na vyšší otáčky. Využívá k tomu povzbuzující kombinaci červeného zázvoru, opojné rudé kůže a návykových tónů červené pražené kávy. Polo Red Intense nabízí oproti předešlé vůni mnoho nových přísad: objevil se zázvor, vůně kůži i kávy. Výsledkem je vzrušující směs evokující rychlost, zvyšující adrenalin a stimulující sílu. Je to velice unikátní pánská orientální kořeněná vůně.

Polo Red Intense je nová pánská vůně od značky Ralph Lauren. Inspiraci hledá ve světě závodění!

Polo Red Intense je nová pánská vůně od značky Ralph Lauren. Inspiraci hledá ve světě závodění!

„Polo Red Intense hledá inspiraci ve světě závodění. Nejde v něm o cíl ale o intenzivní vzrušení z jízdy.“ (Ralph Lauren, módní návrhář)

Barvou parfému Polo Red Intense je červená

Parfumerský mistr Olivier Gillotin vybral tyto nové „červené“ přísady proto, aby povzbudil vnitřní pnutí a vzrušení z extrémního dobrodružství. Červená pražená káva přináší novou dávku energie, červený zázvor do směsi přispívá esencí koření a rudá kůže celku dodává rafinované a mužné teplo. Výsledek je podle Gillotina „supernabitá esence červených přísad.“

Polo Red Intense je Eau de Parfum, čili parfemovaná voda. Zajišťuje tedy vyšší koncentraci přísad pro robustnější a dlouhodobější vůni. Design výrazné červené lahvičky čerpá inspiraci ze vzhledu silných sportovních vozů a je ozdobena černým závodním pruhem. 

Parfém Polo Red Intense od Ralph Laurent staví na červených přísadách aby povzbudil vnitřní pnutí a vzrušení z extrémního dobrodružství.

Parfém Polo Red Intense od Ralph Laurent staví na červených přísadách aby povzbudil vnitřní pnutí a vzrušení z extrémního dobrodružství.

Složení vůně Polo Red Intense

HLAVA

Červený grapefruit, Červená brusinka, Červený zázvor

SRDCE

Červený šafrán, Šalvěj červená, Pomerančový květ

ZÁKLAD

Červené dřevo, Červená pražená káva, Rudá kůže

Pánský parfém Polo Red Intense – cena

Pánský Eau de Parfum Polo Red Intense je k dostání exkluzivně v síti parfumerií Douglas od ledna 2015. 

Řada Polo Red Intense zahrnuje:

  • 125ml EDP –  2 355 Kč
  • 75ml EDP – 1 890 Kč
  • 40ml EDP – 1 370 Kč

O vůních Ralph Lauren

Roku 1978 rozšířil Ralph Lauren svou lifestylovou módní značku i do světa vůní. Ženám přinesl řadu Lauren a mužům řadu Polo. Společnosti Ralph Lauren Fragrances už více než 35 let vyvíjí nové, pánské i dámské vůně, které zastupují originální osobnosti a luxusní životní styl v tradici Ralph Lauren. Portfolio Ralph Lauren Fragrances zahrnuje legendární produkty, například Polo, Polo Blue, Polo Black, Polo Red, Polo Red Intense, Ralph Lauren Romance, Midnight Romance a The Big Pony kolekci vůní pro ženy a pro muže.

Zdroj obrázků: Ralph Lauren Polo Red Intense