Nová neotřelá vůně od Estée Lauder je tady! Romantická vůně parfému Pleasures Florals potěší všechny křehké krásky i milovnice květinových vůní.

Tento měsíc se na trhu objevil nový dámský parfém od Estée Lauder, který dozajista potěší všechny křehké ženy. Jedná se o romantickou vůni, s kterou však rozhodně nesplynete s davem! Estée Lauder se rozhodla oslavit krásu a optimismus jara ve své limitované edici, tak ji neprošvihněte! Novinka se jmenuje Pleasures Florals, jež v překladu znamená Potěšení květy.

Další kousek z řady Pleasures

Estée Lauder zahájila sérii edici parfémů Pleasures již před dvaceti lety. Pilotní toaletní voda ohromovala svou vůní tvořenou lilií, pivoňkou a jasmínem. Rodina vůni Pleausers pak po dlouhá léta inspirovala a znovu zachycovala představivost žen po celém světě! Nyní přichází s novým modelem Pleasures Florals.

Pleasures Florals od Estée Lauder je nový romantická vůně pro ženy romantičky milující květinové vůně.

Pleasures Florals od Estée Lauder je nový romantická vůně pro ženy romantičky milující květinové vůně.

Parfém Pleasures Florals – květiny a citrusy

Nové vyjádření řady Pleasures je povznášející květinovou vůní protkanou svěžími citrusovými plody. Srdce parfému tvoří zimolez, orosený leknín a dvě odrůdy jasmínu. Květinový základ pak dokresluje vůně mandarinek a pomerančů, ohřívaných sluncem a čerstvě sebraných ze stromu. Nádech teplého cedrového dřeva evokuje delikátní pižmo.

V jednoduchosti je krása

Dámská vůně Pleasures Florals je k dostání v elegantním růžovém balení, jež dokresluje luxus parfému. Důmyslná a odvážná vůně skvěle podtrhne váš společenský outfit, ale díky své jednoduchosti a nenásilnosti se hodí i na běžné denní nošení.

Parfém Pleasures Florals od Estée Lauder skvěle kombinuje vůni květin a svěžest citrusů.

Parfém Pleasures Florals od Estée Lauder skvěle kombinuje vůni květin a svěžest citrusů.

 

Zdroj obrázků: Estée Lauder Pleasures Florals