Parfém určený přímo ke svádění? S Loverdose Red Kiss si před vámi už nikdo nebude jistý! Vyzkoušejte nový parfém od Diesel!

Značka Diesel představuje Loverdose Red Kiss, novou vůni pro ženydámský parfém s horkou a vášnivou smyslností! Novinka slibuje zážitek z nespoutané vášně a říká: „Jste připraveni na perfektní polibek? Ten, který rozbuší vaše srdce jako o závod?“ Prý obsahuje molekuly, jež působí na tu část mozku, která je zodpovědná za chtíč a pociťování přitažlivosti. Muži, třeste se!

Red Kiss Loverdose překvapuje kontroverzní labužnickou směsí: ohromuje pulzujícím kontrastem mezi smyslnými pomerančovými květy, jantarem a vůní lískových ořechů. Tato vůně je výrazem vášně a smyslnosti – je prezentována jako zbraň hromadného svádění a nebezpečné afrodiziakum!

Loverdose Red Kiss – přichází zbraň hromadného svádění!

Loverdose Red Kiss – přichází zbraň hromadného svádění!

Red Kiss Loverdose je novým přírůstkem do této Diesel edice

„Červený polibek“ je dalším přírůstkem úspěšné kolekce parfémů Diesel Loverdose. Ta již obsahuje parfém Loverdose z roku 2011, toaletní vodu Loverdose z roku 2012, parfém Loverdose Tattoo z roku 2013 a toaletní vodu Loverdose Tattoo z roku 2014. Nový model si však klade za cíl strčit do kapsy všechny předchozí!

Loverdose Red Kiss – přichází zbraň hromadného svádění!

Loverdose Red Kiss – přichází zbraň hromadného svádění!

Parfémy Diesel teď jako vůně plná lásky

Loverdose Red Kiss od Dieselu bude k dispozici v dubnu letošního roku. Mezi valentýnské parfémy se tedy letos dostat nestihl, ale parfémy z lásky si můžete přát i jindy během roku. Prodávat se bude v charakteristickém obalu pro vůně z řady Loverdose – flakónu ve tvaru srdce probodnutého šípem, tentokrát samozřejmě červeného. Parfém bude k dostání v balení 30 ml, 50 ml a 75 ml.

 

Zdroj obrázků: Loverdose Red Kiss od Dieselu – dámské parfémy