Hledáte nový parfém? Značka Jimmy Choo představila novinku pro 2015 – parfém Exotic. Je to vůně jako stvořená pro první jarní sluneční dny!

Jaro se kvapem blíží a žádá si revizi šatníku. Stejně tak je potřeba i proměna vašeho kosmetického arzenálu. Teplejší počasí vyžaduje svěží a lehkou vůni. Nebojte se experimentovat a vyměňte nudný parfém za hravou a barevnou novinku Jimmy Choo Exotic. Pro slunečné dny je vůně jako dělaná!

Jimmy Choo Exotic nabízí vůni květin i ovoce

Parfém Jimmy Choo Exotic nabízí odvážnou kombinaci výtažků z exotického ovoce a netradičních květin. Je určena pro energické a impulzivní ženy s přirozeným temperamentem. Květinovou vůni zajišťují tygří orchidej, pačule a mučenky. Ovocná vůně je pak zásluhou černého rybízu, malin a růžového grepu. Dohromady tvoří smyslnou a nezapomenutelnou vůni!

Módní návrhář Jimmy Choo představuje nový dámský parfém Jimmy Choo Exotic.

Módní návrhář Jimmy Choo představuje nový dámský parfém Jimmy Choo Exotic.

Starý i nový Jimmy Choo Exotic

Tento parfém Jimmy Choo ve skutečnosti není až tak úplnou novinkou – v podstatě vznikl již v roce 2011. V původním modelu dominovala vůně cypřiše. Parfém z roku 2013 a 2014 má pak stejnou vůni jako letošní vydání. Něco je však přece jen jinak!

Tyrkysová exotika

Jimmy Choo Exotic 2015 se liší svým jedinečným tyrkysovým obalem. Autoři vůně jsou Olivier Polge, Veronique Nyberg a Domitille Bertier. Tato exotická vůně je k dostání jako toaletní voda v balení 60 ml.

Jimmy Choo Exotic je tentokrát v atraktivní tyrkysové barvě!

Jimmy Choo Exotic je tentokrát v atraktivní tyrkysové barvě!

Složení vůně Jimmy Choo Exotic 2015

HLAVA

Černý rybíz, Červený grapefruit

SRDCE

Tygří orchidej, Mučenky

ZÁKLAD

Pačuli, Malina

Zdroj obrázků: Eau de Toilette Jimmy Choo Exotic